גופי תאורה

גופי תאורה משמשים אותנו רבות הן בבית והן בחצר. אנחנו לא מסוגלים כיום להבין כיצד הסתדרו וחיו אבות אבותינו לפני שהמציאו את החשמל. הפכנו להיות כל כך תלויים בחשמל עד כי כאשר ישנה תקלה כלשהי במערכת החשמל אנחנו מוצאים את עצמנו חסרי אונים ממש, תוהים ואף מאבדים עשתונות.

תאורה לבית – אבל לא רק…

כאשר המציאו את החשמל, שמחה האנושות כי הנה אפשר יהיה למשוך את היום אל תוך הלילה וליהנות מעוד שעות עבודה. אף אחד לא העלה בדעתו כמה מקום יתפוס הנושא העיצובי בתחום הכל כך פרקטי הזה.

אך היום כולנו כבר יודעים כי כאשר אנחנו באים לעצב בית, אחד מהנושאים הכי מטופלים זה הנושא של גופי תאורה מתאימים ובכלל כל התכנון של תאורה לבית – המצריך את הראש המקצועי.

 גופי תאורה – למה זה כל כך משנה?

גופי תאורה של היום מעניקים לכל חלל את המראה הייחודי שלו. לא נוכל לבחור גוף תאורה כלשהו באופן אקראי ולצפות ממנו שהוא יהיה מושלם הן מבחינת עוצמת התאורה והן מבחינת המראה העיצובי שלו.

נדרשת כאן ההתאמה לאחר חשיבה מעמיקה בהתאם לשלל הנתונים של החלל הספציפי, הן מבחינת סגנון החלל, גודלו, הגובה שלו, מספר החלונות אם ישנם. כמו גם מבחינת השימוש והרגלי החיים במקום.

חדר שמבלים בו הרבה יהיה עלינו להשקיע בו יותר תאורה וגם יותר אופציות. כך שניתן יהיה ליהנות מסוג התאורה הרצוי בהתאם לרצון ולסיטואציה. חדר שמשמש בעיקר רק לשינה ידרוש כמובן סוג תאורה אחר. שם בדרך כלל יהיה גם צורך מעבר לתאורה הכללית של החדר שאמורה להיות רכה ואינטימית, גם לתאורה ממוקדת כמו מנורות לילה או מנורות שולחן וכדומה.

הבנו כי התאורה שלא הייתה מובנת מאליה עד לפני כמה דורות, הפכה לברורה ובהירה והיא מאירה לנו כל חדר וכל חלל בהתאם לצרכים המדויקים שלנו.

כדי ליהנות מתוצאות טובות של תאורה המתוכננת באופן נכון, יש לפנות אל המקצוענים שמכירים היטב את כל הנושא של התאורה לבית.

רזיאל תאורה – זוהי הכתובת שלכם, כדי לקבל את הייעוץ המלא ואת התאורה המושלמת.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *